Uncategorized

Co nowego, czyli zapowiedzi na maj 2012

FABRYKA SŁÓW
Po trzecie: Dla zasady– Janet Evanovich, czyli kolejny tom o Stephanie Plum ucieszy na pewno fanów tejże serii ( w tym oczywiście i mnie :)) Wąż wsród cierni– Jeri Westerson znów zabierze nas w średniowieczny świat pełen intryg i detektywistycznych zagadek.
MAG
Długo wyczekiwany przez wszystkich fanów powieści Cassandry Clare II tom opowiadający o przygodach Willa i Tessy, z wiktoriańskim Londynem w tle, czyli Mechaniczny książę. Dla tych, którzy lubią bajki Braci Grimm, a także historie tajemnicze, magiczne i niesamowite Mag przygotował nowość: Smutną historię braci Grossbart- Jesse Bullington.
PAPIEROWY KSIĘŻYC
To rozwijające się wydawnictwo uraczy nas w maju trzema interesującymi książkami. Rozkosz nieujarzmiona– Larissy Ione jest kolejną pozycją skierowaną do fanów Paranormal romance. Magiczne lata– Roberta McCammona zabiorą nas w świat fantazji i grozy. Dla lubujących się w gatunku fantasy pojawi się z kolei Syn cienia- Jona Sprunka.
MIRA
Sporo z nas ucieszy także szybkie wydanie kontynuacji Siły trucizny, czyli Dotyk magii, w którym znów spotkamy się z Yeleną oraz Valkiem.

Na które z tych pozycji również i wy czekacie? Ja zdecydowanie na te z Mag’a i Fabryki Słów 🙂 Ogromnie intryguje mnie “Smutna historia braci Grossbart” bo coś podejrzewam, że będzie w moich klimatach.
Pozdrowienia z dusznego pokoju! 🙂