Uncategorized

Miasto kości- obsada

W końcu coś się ruszyło z obsadą mojego ukochanego “Miasta kości” Cassandy Clare!
Nie wiem czy śledzicie na bieżąco informacje związane z ekranizacją tej cudownej książki, dlatego postanowiłam się z wami podzielić jak wygląda dotychczas zwerbowana ekipa.
1. Clary Fray- Lily Collins
2. Jace Wayland- Jamie Campbell Bower


 3. Simon Lewis- Robert Sheehan

4. Isabelle Lightwood-  Jemima West
5. Jocelyn Fray- Lena Headey

6. Magnus Bane- Godfrey Gao

7. Hodge- Jared Harris

8. Blackwell- Robert Maillet

9. Pangborn- Kevin Durand

Jestem ciekawa co sądzicie o tym doborze. Ja się przyznam, że Lily/Clary jestem zachwycona, a z kolei Jace początkowo mnie strasznie odrzucał (za samą twarz i nieumyte włosy no i dlatego, że nastawiłam się na Alexa Pettyfer’a) jednak po obejrzeniu “Camelot” z nim jako Arturem, doszłam do wniosku, że jest nadzieja. Aktora, który gra Simona nie znam więc się nie wypowiem. Jemima/ Isabelle jest również dla mnie wielką niewiadomą, jednak jej uroda i niesamowity uśmiech wybitnie pasują do Isabelle. Ogromnym zaskoczeniem była dla mnie Lena/ Jocelyn. Nie znoszę jej postaci w Grze o Tron, jednak jej gra jest świetna, dlatego mam nadzieję, że Jocelyn w jej wykonaniu też będzie udana. Co do Hodge to również myślę, że dobrze dobrali. Genialny Moriarty i szalony naukowiec we Fringe, zdecydowanie przekonały mnie do tego aktora. Ostatni dwaj panowie ani mnie ziębią ani grzeją.

Z chęcią przeczytam wasze opinie o przyszłych wcieleniach niesamowitych postaci p. Cassandry 🙂 Mieliście jakieś swoje typy? A może w ogóle nie czekacie na tę ekranizację?