LIVE

LIVE: O Pyrkonie 2018 – Szczera recenzja byłych organizatorów

Czas start! PiJarka zaczyna nagrywać Live!

Kochani nosiłam się nosiła i donosiłam. W końcu zaczynam pokazywać się (i nie tylko siebie) LIVE.

Na ten moment jestem pewna, że LIVE będą pojawiały się na Instagramie oraz FB. Nie planuję kanału YT, gdyż nie nadaję się do robienia intro, outro i trochę jednak obawiam się tamtejszych odbiorców. Liczę na to, że trafię do adekwatnych osób swoimi dotychczas postawionymi już kanałami.

Temat pierwszy: PYRKON 2018

Może niektórzy jeszcze pamiętają moją ostatnią notkę z Bazgrołów. Dotyczyła ona mojego syndromu sztokholmskiego w relacji z Pyrkonem, który jako projekt był bardzo ciężki (a odejście od niego chyba jeszcze bardziej). Temat tego fantastycznego Festiwalu powraca właśnie w formie LIVE, który zorganizowałam razem z dwójką wcześniejszych (tak jak i ja) organizatorów tego wydarzenia.

Krótko o gościach:

Hanna Bielerzewska – Koordynatorka PR i Marketingu Pyrkonu w latach 2013-2015, wcześniej szefowa programu oraz organizatorka związana z działem promocji festiwalu od strony mediów branżowych. Dzisiaj zawodowo zajmuje się nowoczesnym public relations w branży informatycznej na całym świecie w firmie Hicron.

Michał Karzyński – Koordynator Główny Pyrkonów 2010-2017 (w latach 2010 i 2012 zastępca Koordynator Głównej) i Polconu 2011. Obecnie zaangażowany w rozmaite projekty tworzone przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, takie jak Poznań Motor ShowPoznań Game Arena i kilka, o których świat dopiero usłyszy!

LINK: O Pyrkonie 2018 – Szczera recenzja byłych organizatorów