Atomówki
inne

Dzień Kobiet z Cartoon Network

Gdy robi się w pracy rzeczy, z których jest się dumnym, należy się nimi pochwalić.

Jarka Coelho

Dzisiaj 8 marca – czyli Dzień Kobiet. W związku z tym marka, dla której mam przyjemność pracować, zorganizowała świetną moim zdaniem akcję.

#mojabohaterka

Na stronie https://konkursy.cartoonnetwork.pl/ zostanie opublikowany dzisiaj i potrwa aż do 23 marca – fantastyczny konkurs. W ramach niego uczestnicy będą mieli za zadanie opisać swoje idolki oraz bohaterki z życia codziennego (HOW COOL IS THAT?). Nagrodami są MEGA zestawy gadżetów. Ale takie serio – MEGA!

Dodatkowo stacja zachęca, by odpowiedzi prezentować na kanałach social media (np. na profilu https://www.facebook.com/CartoonNetworkPL/ pod dedykowanymi postami) z dopiskiem #mojabohaterka (będą miały graficzki z Atomówkami, więc na pewno ich nie ominiecie).

Kampania nawiązuje do trzech uroczych sióstr z serialu „Atomówki”, które dzięki swoim supermocom i heroicznej postawie każdego dnia walczą z wszelkimi przeciwnościami, by zapewnić pokój oraz harmonię mieszkańcom ich rodzinnego miasta. Akcję postanowili wesprzeć również influencerzy, którzy też dzisiaj opublikują swoje materiały na temat kobiecych wzorców z ich życia.

Jaram się tą akcją.

Opowiadanie o kobietach, które mają bądź miały dla nas znaczenie jest według mnie czymś bardzo przyjemnym i zwyczajnie pozytywnym. Nigdy nie przestanę powtarzać, ze łatwiej jest nam powiedzieć o kimś coś złego, niż pochwalić czy też zwyczajne docenić. Szerzmy dobre słowo! 🙂 Jeśli starczy mi dzisiaj czasu sama popełnię wpis o bohaterkach mojego życia.

Wszystkim kobietom, dziewczynom, Paniom życzę z całego serca: wytrwałości i sił. Nie poddawajcie się cokolwiek robicie!