O mnie

Dzięki, że tu jesteś!

Jak zauważyłam, jeśli już ktoś trafi na mojego bloga to dlatego, że znalazł mnie na którymś z kanałów Social Media. Dziękuję więc, że poświęciłeś/łaś chwilę, żeby wejść głębiej i zobaczyć o czym piszę.

Po co w sumie jest ta strona?

Wcześniej przez kilka lat systematycznie prowadziłam projekt JARKOWE BAZGROŁY, który głównie opierał się na literaturze i relacjach z eventów. Później mi się odwidziało i bloga zawiesiłam. Zauważyłam jednak, że wraz z kolejnymi doświadczeniami chcę pisać o tym co robię i jak robię, gdyż ludzie mnie zwyczajnie o to pytają.

Moją misją jest więc dzielenie się wiedzą z zakresu PR i branży eventowej. Chcę również by ten blog był miejscem, w którym będę mogła wyrazić siebie, swoje pasje oraz nawiązać relacja z ludźmi do mnie podobnymi.

Poważnie i merytorycznie

  • Jestem PRowcem. Pracuję w świetnej agencji komunikacji zintegrowanej, której nawet hasło przewodnie fantastycznie spina się z tym, na czym mi zależy prywatnie “Najważniejsze są relacje”. Jeśli chcesz zobaczyć, jakimi projektami się zajmujemy zapraszam na DOTRELATIONS.
  • Jestem także germanistą. Ukończyłam studia ze specjalizacją translatorską, aczkolwiek okrutnie jaram się językoznawstwem, sposobami i rodzajami komunikacji i w związku z tym chętnie wchodzę we wszelkie polemiki odnośnie tego jak i o czym się mówi.
  • Jestem studentką Zarządzania Kreatywnego na spec. UX Design an Collegium Da Vinci w Poznaniu. W tym temacie mogę dodać, że wiąże się z tym moja pasja i fascynacja DESIGN THINKING, o którym na tym blogu będą się pojawiały teksty.
  • Więcej na temat mojego doświadczenia znajdziesz na profilu LinkedIn.

Codzienna podJarka

  • Jestem geekiem. Tematyka komiksów,  figurek, gier planszowych i komputerowych, aktualnych produkcji Marvela i DC czy literatury fantastycznej – to ja i moja codzienność poza pracą. Zamawiam fanartowe koszulki i kocham Batmana oraz Wolverine. Moje fandomy to Back to The Future i Sailor Moon. Przez 2 lata robiłam Pyrkon, a zdarzało mi się organizować również inne wydarzenia dla geeków.
  • Jestem dziką fanką kinematografii oraz seriali. Netflix & Cinema City Unlimited to moje must have od kilku lat.
  • Jestem uzależniona od muzyki. Spotify odpalam o 7 rano i towarzyszy mi na słuchawkach albo w głośnikach do końca dnia. Gram na kilku instrumentach (ostatnio najwięcej na pianinie) i tańczę Lindy Hop. Mam utwory i playlisty pod nastroje, sytuacje i wspomnienia.